vrijdag 13 maart 2026

Daphne was jarig en grappig verhaal

Deze kaart stuurde ik naar Daphne voor haar verjaardag. Het verhaal bij deze kaart is heel grappig en Daphne moest er erg om lachen. 
Ik was gastdesigner bij Carlin's kaartenparadijs waar de challenge dus 'meer dan 1 vouw is'. Maar ik had dus gelezen. Meer dan 1 vRouw. Ik vond het een bijzondere challenge maar had deze geweldige stempel met stans nog dus helemaal leuk maakte ik deze kaart. Ik vond hem super leuk geworden maar helaas niet voor de challenge hahahaha. 


Ik link deze kaart bij:
kleuren met potloden: challenge maart

Ik heb vandaag een vroege dienst en morgen ga ik met Gerjanne, Angélique en Nelleke naar The Art Event in Nijkerk. Helemaal zin in.

Fijne dag.

Lieve groetjes,
Emily

 

12 opmerkingen:

  1. Hahahaha.....dat is echt hilarisch! Meer dan 1 vrouw, hahaha!
    Maar het is wel een heel leuke kaart! En je hebt mooi gekleurd!

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hahaha, je had me het verhaal al verteld, maar ook nu kan ik er hard om lachen. Jammer dat hij als gastdesignkaart werd afgekeurd, maar het is wel een superleuke kaart geworden. Je hebt heel mooi gekleurd, heel tof dat je meedoet bij Kleuren met Potloden.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. wat een mooi kaartje met de gave stempel en het leuke verhaal erbij, wat heb je de stempel mooi gekleurd
    gezellig dat je meedoet bij Kleuren met potloden
    groetjes Ellen DT

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Hahaha, ik zit hier ook te grijnzen voor mijn schermpje. Je hebt het heel leuk bedacht, het is een leuke kaart geworden.
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Haha, dat is zeker een grappig verhaal. En gelukkig wel een leuke kaart ook!

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Geweldig Emily.... dit zou mij ook overkomen; niet goed lezen 🙄. Ik vind jouw kaart met meer dan 1 v(r)ouw schitterend. Wat heb je de dames prachtig gekleurd.
    Gezellig dat je weer van de partij bent bij Kleuren met Potloden.
    Veel plezier morgen met de andere Crealadies; wordt beslist een zeer geslaagde dag 🥰.

    BeantwoordenVerwijderen
  7. hahaha geweldig. maar superleuke kaart maakte je.
    veel plezier met de dames in Nijkerk.
    groetjes Alma

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Haha, wat grappig! Ja, soms lees je één lettertje 'verkeerd' en komt er heel iets anders in je hoofd dan dat er bedoeld wordt. Maar ach, je kaart is superleuk!
    Tot morgen in Nijkerk!
    grtz Colien

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Hahaha....inderdaad heel grappig en het resulteerde wel in een mooie kaart voor haar.

    Lieve groet, Petra

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Whahahaaaa, ik lig wéér helemaal in een deuk.
    Weet je waarom ik dit zo leuk vind...... het zou mij ook kunnen overkomen.
    En wat ik het allerleukste vind aan dit verhaal (en wat mij OOK zou kunnen overkomen), dat je ook nog eens gedacht hebt "wat en bijzondere challenge", maar dan niet even rustig nog eens lezen.
    Whahahaaaa!!
    Maar, je kaart is héél erg leuk.
    Je vertelde dat jij bent gaan shoppen voor je verjaardag, dus daar past deze kaart ook nog eens goed bij.
    Leuk hoor, ik ben er heel blij mee.

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Ten eerste wens ik je heel veel plezier op de beurs vandaag, wij hopen morgen ook een leuke dag daar te hebben.
    En dan het verhaal van de kaart....🤣🤣 zo herkenbaar, zoals Daphne ook al schrijft dat het haar ook zou kunnen overkomen, heeft ze niet van een vreemde, zo moeder zo dochter. Maar gelukkig kunnen we er om lachen en jij hebt een hele leuke kaart voor Daphne gemaakt.
    Fijne dag en groetjes

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Haha wat een leuk verhaal, Emily
    En toch een erg mooi kaartje
    Wat leuk dat we elkaar hebben ontmoet vandaag was zo gezellig!
    Ik ga je volgen!
    Liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen