woensdag 18 februari 2026

verjaardagskaart voor Caroline

Caroline was vorige week jarig en voor haar maakte ik deze kaart. Ik gebruikte de nieuwe mal van MD voor de vorm en maakte er deze kaart mee. De tekst en vlinder zijn beïnkt en daarna gestanst. Het geeft een heel mooi effect. 



Over een week of 3 (op 7 maart) ben ik zelf jarig en word ik 30. Ik heb besloten om een kleine give-away te houden. Ik loot van alle opgestuurde kaarten die ik hopelijk mag ontvangen, er eentje uit en degene stuur ik een cadeautje toe. Mocht je het leuk vinden om mij een kaart te sturen en heb je mijn adres nog niet. Mail mij dan even, dan kunnen we adressen uitwisselen. 

Fijne woensdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

4 opmerkingen:

  1. Heel mooi, prachtig die kleurtjes!
    grtz Colien

    BeantwoordenVerwijderen
  2. 30..... wat een jonkie nog! Haha, ik zit er toevallig net over te denken wat voor kaart ik voor jou zal maken, ik ben er nog niet uit.
    Voor Caroline maakte je een mooie kaart, gaaf hoe je de tekste en de vlinder hebt gemaakt, staat ook leuk bij het dp.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Hee Emily, wat een leuke kaart heb je gemaakt met deze stans! ZO vrolijk en al de confetti, past goed bij een verjaardag! En ja 30...staat genoteerd.Mooie leeftijd!

    BeantwoordenVerwijderen