Vorige week lieten we de eerste kaart zien van de challenges die Gerjanne voor ons bedacht. Dit is de tweede, het was een sketch. Ik gebruikte vrolijk papier en het elfje had ik nog in mijn voorraad liggen. Past perfect bij de sterren vind ik.
Het is zo leuk om deze challenges te doen.
Ik pak zo mijn wandelschoenen en ga erop uit. Ik ga naar de Sallandse heuvelrug om daar een wandeling te gaan doen. Nu zijn de bomen nog zo mooi, dus ga ik ondanks het grijze weer.
Fijne woensdag.
Lieve groetjes,
Emily
Oh, dat elfje past zeker mooi bij het papier, superleuk! Heb je haar zelf gekleurd? Heel mooi gedaan.
BeantwoordenVerwijderenOp de Holterberg is het zo mooi, nu extra! Lekker met je schoenen door de bladeren banjeren. Geniet ervan, ik zou willen dat ik met je mee kon, maar de plicht roept (en 150 km is wat ver om heen en weer te rijden 😂)
Oooh, wat lief, die kleine mooie elfje.
BeantwoordenVerwijderenZe is heel klein, maar toch de blikvanger van deze kaart.
Leuke sketch ook, niet te druk dat vind ik altijd mooi.
Fijne dag vandaag.
Heel lief en schattig vind ik dit kaartje.
BeantwoordenVerwijderenLeuk gedaan 👍
Fijne dag en groetjes