maandag 28 april 2025

Mijn eerste enchanted jumper

Ik liet jullie dit haakwerk al een keer zien als wip, maar nu kan ik het eindresultaat laten zien. Ik vertelde al dat ik in de ban was van een nieuw haakproject. Dat is deze trui. Het is de enchanted jumper van Coastel crochet voor wie het wil weten. Ik maakte de trui met handgeverfd garen genaamd dahlias van Het Wolbeest. Ik gebruikte 420 gram en haaknaald 3mm. Ik heb nog 80 gram over voor een ander klein project. Het patroon was zo goed te volgen en de maatvoering klopte prima, ik heb de trui alleen langer gemaakt omdat ik niet zo'n korte trui wilde als het origineel. Het garen is handgeverfd en er zat nogal wat verschil in hoe het garen geverfd was. Daarom heb ik er een soort fade van gemaakt, zoals je wel goed kunt zien op de foto's. 
Ik ben zo blij met hoe hij is geworden en hoe hij zit. Ik ga er zeker nog eens 1 maken. 





Ik heb vandaag een late dienst maar hoef pas om 16.30 te beginnen. 
Dus ik heb een lekker lange dag om nog te doen waar ik zin in heb (of het huis schoonmaken hihi).

Fijne maandag.

Lieve groetjes,
Emily

 

6 opmerkingen:

  1. Ah...dus jij kon lekker lang genieten van het mooie weer! Heelrijk he? Je trui is echt gaaf geworden! En hij past je perfect!

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wauw, wat staat ie je goed en een perfecte pasvorm! Prachtig gemaakt. Ik begrijp helemaal dat je niet kon stoppen met haken als je het zo mooi ziet worden.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Super mooie trui heb je gehaakt. Hij staat je echt heel mooi! Die zal je vast vaak dragen denk ik.
    Heerlijk zo'n dag waarop je eerst lekker kan genieten voordat je moet gaan werken.
    Groetjes van Henriët

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wow wat gaaf dat je deze trui zelf gehakt hebt en wat mooi garen heb je gebruikt. Klasse. Groetjes,Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat zit deze trui mooi zeg, de maat is inderdaad perfect.
    Mooi het verloop van het gaten, dat heb je héél mooi opgelost.
    Als je er zoveel plezier van hebt zou ik er ook nog 1 maken, want je weet nu zeker dat de maat goed is.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Je trui is echt gaaf geworden Emily....hij staat je goed! Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen