donderdag 11 september 2025

52 Weeks To Christmas - week 37 '25

klaargezet bericht!
En vandaag weer een kerstkaart in 'traditionele' kleuren. Ik maakte deze kerstkaart met de leuke krans van MD en de bloemen zijn allemaal van Spellbinders. Ik ben dol op hun bloemen. Zo mooi. Met de bloemen en het achtergrond papier erbij heb je verder niks nodig. 


Ik link deze kaart bij:
52WTC: week 37

Fijne donderdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

zondag 7 september 2025

Er is er een jarig

klaargezet bericht!
Deze kaart maakte ik voor het zoontje van een vriendin die over een paar dagen jarig is. Hij wordt 2. De olifant gebruikte ik al vaker voor hem, want die zat ook in de stof van het babynestje wat hij kreeg. Hij is dol op muziek en krijgt van zijn ouders een boxje om muziek af te spelen, speciaal voor kleine kinderen. Nou, dan past de tekst er perfect bij.
Ik vind hem wel weer geslaagd.


Fijne zondag.

Lieve groetjes,
Emily

 

donderdag 4 september 2025

52 Weeks To Christmas - week 36 '25

Klaargezet bericht!

Het is weer kerstkaartendonderdag. Ik gebruikte eindelijk de leuke mal met gaten van MD. Samen met het kerstpapier en de stickers een gezellig geheel. De tekst was een cadeautje en is dacht ik van studio light. 


Ik link deze kaart bij:
52WTC: week 36

Ik wens jullie een fijne donderdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

maandag 1 september 2025

Cheerful Sketches - challenge September

Vandaag start de nieuwe challenge bij Cheerful Sketches. Ik koos deze leuke digi en ging aan de slag met de sketch. Het werd een echte vakantiekaart. Zo leuk. De bus werd rood/oranje en crème kleurig boven. Het papier past bij de vakantie vibe. 


Doen jullie deze maand weer mee?

Link je kaart HIER!


Fijne maandag.

Lieve groetjes,
Emily

 

zaterdag 30 augustus 2025

Eindelijk een eigen stekkie

Een collega heeft eindelijk een eigen woning gevonden. Voor haar maakte ik deze kaart. Ze heeft honden en is dol op planten, dus die moesten op de kaart. De tekst past perfect. Ik vond het oranje DP wel leuk voor haar. Ze was er heel blij mee. 


Eindelijk vakantie. Pfff. Dit jaar heb ik er echt naartoe geleefd. Veel dagen op het werk waren niet met volle bezetting, inval die niet kwam en nog meer van dat soort dingen. Nu 3 weken lekker vakantie. 

Fijne zaterdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

donderdag 28 augustus 2025

52 Weeks To Christmas - week 35 '25

Vandaag mijn kerstkaart voor WTC. Ik gebruikte dezelfde kleurstelling als van het KKT van gisteren. Ik begon met deze, ging door met de kaart van gisteren en besloot deze vandaag te plaatsen. Wederom een simpele kaart maar ik vind de vorm zo leuk. Echt blij met deze mal. Ik gebruikte verschillende stempels en de onderste zegt Merry Christmas. Verder valt er niet veel over te vertellen.


Ik link deze kaart bij:
52WTC: week 35

Ik ga zo wandelen in Oele. Daarna naar Duitsland voor wat boodschappen en later nog een late dienst. Nog 2 dagen werken. 

Fijne donderdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

woensdag 27 augustus 2025

KKT: ijsblauw en kraft

Nog op de valreep toch deze kaart klaar. Ik was vergeten dat vandaag het KKT was en ik had geen kaart. Ik ben de laatste 2 weken denk ik veel met andere dingen bezig. Ik had 2 projecten voor September18 die af moesten en ik wilde een haakproject afmaken. Daarnaast moet ik niet normaal veel werken. Het was gewoon een beetje veel de afgelopen tijd. Maar goed. Toch net even na het eten mijn hobbykamer ingedoken en ik maakte deze kaart. 1 van de laatste kaarten van mijn To do lijst voordat ik op vakantie ga. 2 collega's zijn jarig in mijn vakantie en die verdienen natuurlijk wel een kaart. 1 van hen krijgt deze kaart. 
Hij is simpel en toch heel erg leuk geworden. De bloemen maken hem net iets interessanter. 
Best wel geslaagd eigenlijk.


Ik ga nog lekker even verder knutselen. Ik moet ook nog een paar plantjes voor in de bakken poten en ik wil nog een klimrek voor mijn kiwi plant in elkaar zetten die ik kocht bij de lidl in de afprijzing. 
Het is altijd druk. Morgen ben ik er weer met een kerstkaart, ook in deze kleuren, want die maakte ik eerst. 
Nog 2 dagen werken. Ik tel de weken en dagen af. Het is tijd voor vakantie.

Fijne avond.

Lieve groetjes,
Emily

 

zaterdag 23 augustus 2025

Uitdaging met Nelleke, Angélique en Gerjanne - nummer 3

Vandaag nog weer een snoesjes kaart, de derde ondertussen. Het pakket met afdrukjes en papier kreeg ik bij mijn eerste kletseldate met de crealadies (Nelleke, Angélique en Gerjanne) van Nelleke. 
Het afdrukje van het meisje met het tasje is vandaag aan de beurt. Ik gebruikte de roze-blauw-groene-paarse papiertjes en de inspiratie komt van Gerjanne haar blog. De kaart is simpel om te maken maar door de manier hoe het papier is geplakt en het leuke snoesje is het direct een vrolijke leuke kaart. 

     

Kijken jullie ook bij de andere crealadies:

Mijn laatste weekend voor mijn vakantie. Vroege dienst met calamiteiten dienst. Ik ben blij als het 3 uur is. Nog 1 week werken. 
Fijne zaterdag.

Lieve groetjes,
Emily

vrijdag 22 augustus 2025

Laatste reminder kaart voor Cheerful Sketches - augustus

Vandaag mijn laatste reminder kaart voor Cheerful Sketches van Augustus. Ik kleurde de mooie digi die ik kreeg in met mijn caran 'd ache potloden, passend bij het DP. Dit blok van de action heb ik al zoveel gebruikt. De kleuren zijn zo mooi. 

Doen jullie nog snel mee met de challenge van deze maand? Meedoen kan nog tot 28 augustus 23.55uur. Je kunt je kaart HIER linken.


Ik heb zo met vriendinnen afgesproken en moet daarna een late dienst werken. Nog iets meer dan een week en dan vakantie.

Fijne vrijdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

donderdag 21 augustus 2025

52 Weeks To Christmas - week 34 '25

Het is hier een beetje rustig op mijn blog. Ik heb best wel wat gemaakt, maar probeer ze een beetje te gaan verdelen in verband met mijn vakantie. En ik was afgelopen weekend een lang weekend met vriend weg naar Limburg. Het was zo heerlijk. 
Ik heb in ieder geval vandaag weer een kerstkaart voor jullie. Ik gebruikte allemaal nieuwe materialen van MD. Ik pakte ook het leuke vogeltje erbij. Toen ik hem gemaakt had, viel mij ineens op dat het vogeltje net een bak ijs is hahaha. vanille, chocola en aardbei hihi. 

Ik link deze kaart bij:
52WTC: week 34

Ik ga zo even naar mijn ouders. Max was jarig en zondag was ik er niet voor zijn verjaardag. Ik heb natuurlijk cadeautjes voor hem dus we gaan zien hoe blij hij is.

Hier onder nog een paar foto's van Limburg.

.
Mergelrijk in Valkenburg.

Valkenburg.

Drielandenpunt

Miljoenenlijn. Met de stoomtrein op en neer simpelveld- schin op geul. En vlaai natuurlijk. 


Blij ei

De mergellandroute. Ongeveer de helft ervan hebben we gereden.

Op de terugweg langs het oorlogsmuseum in Overloon.
En we kochten een citroenboom bij de intratuin in Venray. Die hadden ze bij ons in de buurt nergens meer.
Ik kan nog wel 100 foto's laten zien. Het was zo fijn.

Fijne dag.

Lieve groetjes,
Emily

vrijdag 15 augustus 2025

Cheerful Sketches - reminder augustus 25

Vandaag mijn reminder kaart voor Cheerful sketches. Ik kleurde de digi in mijn mijn caran 'd Ache potloden, in de kleuren passend bij het DP. Ik vind hem zo lekker vrolijk. Leuke verjaardagskaart. 


Doen jullie ook mee. Je kunt je kaart HIER linken.

Fijne vrijdag.

Lieve groetjes,
Emily



 

donderdag 14 augustus 2025

52 Weeks To Christmas - week 33 '25 - uitdaging met Nelleke, Angélique en Gerjanne

Vandaag een kaart voor de uitdaging met Nelleke, Angélique en Gerjanne. We kregen van Nelleke een hele leuke set met papier en afdrukjes van snoesjes. 1 snoesje was voor kerst. Het papier uit het pakket paste er niet bij dus pakte ik papier uit mijn voorraad. Ik gebruikte de leuke mal van marianne design en de snoesjes staan vrolijk voorop te prijken. Het snoesje heb ik ingekleurd met mijn caran d'Ache potloden. 



Ik link deze kaart bij: 
52WTC: week 33

Gaan jullie ook bij Nelleke, Angélique en Gerjanne kijken?


Fijne donderdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

maandag 11 augustus 2025

mannenkaart

Het is hier even iets rustiger maar probeer ook wat projecten te sparen voor als ik straks vakantie heb, zodat ik dan ook nog wat kan laten zien. En gek genoeg heb ik weinig verjaardagen enzo in deze tijd van het jaar. En ik ben met veel andere dingen bezig. Veel haken weer. Ik ben nu bezig met een grote olifant voor Max.
Maar vandaag laat ik een mannenkaart zien. Deze stuurde ik naar de man van een van mijn beste vriendinnen. Ik was iets te laat met sturen vandaar de tekst hihi. Hij is simpel maar wel heel leuk geworden vind ik. 


Vandaag een late dienst en daarna 2 dagen vrij. Ik ga morgen vroeg opstaan om een heidewandeling te doen denk ik. Op de Holterberg kun je mooi wandelen en dat is het dichtstbijzijnd voor mij. Nu al zin in haha.

Fijne maandag.

Lieve groetjes,
Emily

 

donderdag 7 augustus 2025

52 Weeks To Christmas - week 32 '25

Kerstkaartendonderdag. Ik maakte de afgelopen dagen meerdere kerstkaarten om de komende weken te laten zien. Ik zat weer in de kaarten maak flow. Ik heb in 2 dagen 11 kaarten gemaakt die gemaakt 'moesten' worden. Ik heb er nog 3 die af moeten voor September haha. 
Ik gebruikte de nieuwe kerstboom van Marianne Design.


Ik link deze kaart bij:
52WTC: week 32

Ik ben nu lekker 2 dagen vrij. Heerlijk. 
Ik ga denk ik zo even naar Ootmarsum. Daar is 3 weken in de zomervakantie de Siepelmarkt. Daar was ik vorig jaar ook en was zo leuk. 
En even bij mijn ouders langs. Max is er zoals altijd op donderdag.

Fijne dag.

Lieve groetjes,
Emily

 

maandag 4 augustus 2025

flamingo kaart voor K&K

Voor mijn collega die vandaag jarig is maakte ik deze kaart. Ze is dol op zwart en flamingo's. ik combineerde de flamingo met felroze en zwart papier en zwart-wit dp. Ik gaf hem haar vorige week al en ze was er heel blij mee.
Gelukkig geen muis deze keer zei ze. Haha. Toen ze nog haar laptop meenam naar werk, nam ze wel eens per ongeluk de muis van een van de werklaptops mee. Ik heb daar genoeg muizenkaartjes aan gewijd. Dus nu de flamingo. 
Mijn kaart kan mooi meedoen bij Knutsels en Kadootjes. Waar ze meer vouwen vragen.


Ik link deze kaart bij:

Ik heb vandaag een late dienst. Eerst maar eens schoonmaken en boodschappen doen. Het deeg voor mijn broodjes staat al lekker warm in de vensterbank. En hopelijk nog even tijd om te knutselen. 

Fijne dag.

Lieve groetjes,
Emily


 

vrijdag 1 augustus 2025

Van harte vlinders

Toen ik de Stamp & spin tool gepakt had voor de kerstkaarten maakte ik direct deze verjaardagskaart met vlinders. Ik maakte hem in regenboogkleuren. Hier wordt je toch vrolijk van. Deze gaat op de voorraad stapel. 


Ik heb wederom een vroege dienst vandaag. Daarna weekend. Kan niet wachten. 

Fijn weekend alvast.
Nog plannen?

Lieve groetjes,
Emily

 

donderdag 31 juli 2025

52 Weeks To Christmas - week 31 '25

Deze kerstkaart maakte ik ook vorige week, tegelijk met die andere. Ik maakte hem met mijn stamp and spin tool van Sizzix. Er is niet veel over te vertellen verder. Gezellige teksten en de elf had ik nog liggen. 


Ik link deze kaart bij:
52WTC: week 31

Vandaag een vroege dienst. Lange dag. Ik hoop vanmiddag tijd om bij jullie langs te komen. 

Fijne donderdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

woensdag 30 juli 2025

KKT: Geel en kraft

Vandaag is het de laatste woensdag van de maand. Tijd voor het kleurkaartenteam. Ik maakte deze kaart gisteravond om naar een zieke collega te sturen. 


Ik ga zo eerst wandelen bij Oele en verder ligt de dag nog open tot 16 uur. Dan moet ik weg naar mijn werk. Ik heb een dienst opgepakt die open stond. 

Fijne woensdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

dinsdag 29 juli 2025

Uitdaging van Nelleke, Angélique en Gerjanne - 1

Tijdens onze Kletseldate kregen van Nelleke dit leuke pakket met papier, een snoesjes stempel en afdrukjes van de andere stempels. Nelleke maakte er een uitdaging van. Maak minimaal 2 kaarten met deze set.
Vandaag laten we de eerste zien. 
Ik kleurde het afdrukje met mijn caran 'd Ache potloden. Ik vond dit afdrukje het beste passen bij het rode/gele papier. Ik maakte stroken van het papier en plakte deze op het papier. Het afdrukje erop en een tekst erbij. Helemaal klaar. 


Ik link deze kaart nog bij:

Kijken jullie ook even bij Nelleke, Angèlique en Gerjanne

Ik ben vandaag lekker vrij. Ik ga nog wat schoonmaken en daarna aan de knutsel denk ik. Ik moet mijn kaart voor het KleurKaartenTeam nog maken. Waar ik mij gisteren nog snel voor heb opgegeven hihi. 

Fijne dinsdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

vrijdag 25 juli 2025

verjaardagskaart voor Henriët

Dit is een oude sketch van Cheerful Sketches, ik had niet zoveel inspiratie meer maar wel een kaart nodig. Ik gebruikte weer het leuke blok en voegde de leuke bijtjes. De kaart is lekker vrolijk. Deze kaart ging op weg naar Henriët, die vandeweek jarig was. 
Vandaag weer een late dienst. Geruild met een collega die graag vandaag vrij wilde. Daarom heb ik wel morgen vrij, dat is ook fijn. 

Fijne vrijdag en alvast een fijn weekend gewenst.

Lieve groetjes,
Emily








donderdag 24 juli 2025

52 Weeks To Christmas - week 30 '25

Deze week maakte ik een winterse kerstkaart. Ik had een idee voor een kaart, die ik volgende week laat zien, en daar rolde ook deze kaart uit. Ik plakte de nieuwe wanten op, waar ik ook glitters op plakte. Een mooie strik en koord. De randen bewerkte ik met de inkt die ik gebruikte voor de sneeuwvlokken. 


ik link deze kaart bij: 
52WTC: week 30

Ik heb 3 van de 5 dagen erop zitten op mijn werk. Het is chaos deze week. Diensten die maar niet opgelost worden. Of op het laatste moment gelukkig toch. Ik ben vandaag 1 dag vrij en daarna vrijdag weer werken. Ik ben zo blij als deze week voorbij is. In lange tijd niet zo chaotische zomer gehad.

Fijne donderdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

woensdag 23 juli 2025

happy birthday

Met hetzelfde blok als mijn van harte kaart maakte ik deze kaart. De sketch is van Creative sketchy girls maar die is al afgelopen. Ik vind het blok papier zo ontzettend gaaf. Nogmaals dankjewel Angélique. hihi. Deze kaart ging naar een jarige vriendin.


Vandaag weer een vroege dienst. Morgen vrij. Ik ga voor veel knutseltijd.

Fijne woensdag. 

Lieve groetjes,
Emily


 

maandag 21 juli 2025

Cheerful sketches - Reminder juli 2025

Vandaag een reminderkaart voor de lopende challenge bij cheerful Sketches. Ik maakte een verjaardagskaart voor een collega. Ik kreeg de digi van Alex Syberia Design en kleurde deze met potlood in. Het papier komt uit 1 van mijn eerste blokken papier die ik kocht en de vlinder is hot foil. 


Doen jullie nog snel mee met deze leuke sketch??

Deze week een drukke week met 5 dagen werken, je kunt echt merken dat het vakantietijd is. Nu maar eens eerst boodschappen doen en het huishouden. Daarna misschien nog een klein beetje knutseltijd.

Fijne maandag.

Lieve groetjes,
Emily

 

zondag 20 juli 2025

Kletseldate resultaat - bolle beesten

Vandaag het eindresultaat van de kletseldate bij Gerjanne, met Nelleke en Angélique. Angélique had iets heel leuks voor ons bedacht. We gingen bolle beesten maken. Ik vond het zo'n leuk idee. met styrofoam bal en een soort klei gingen we aan de slag. Ik maakte een schaap en een egel. Dat vond ik zo leuk. 
Ik had toen helaas geen tijd om ze ook nog van een verflaagje te voorzien maar dat zou ik thuis wel doen.  

Hier al onze resultaten. 

En kijk dan. Ze kregen een soort brons laagje en ik vind het zo leuk geworden. 




Gaan jullie ook bij de andere dames kijken:

Fijne zondag. 

Lieve groetjes,
Emily

 

vrijdag 18 juli 2025

Van harte

Ik had deze week 3 verjaardagskaarten nodig en dit is de eerste. Ik gebruikte het blok dat ik van Angélique kreeg met onze eerste kletseldate. Ik vind het zo'n leuk blok. Ik heb direct alle 3 de kaarten hiermee gemaakt en nog een kaart voor later. 
Deze kaart kan meedoen met de challenge van 4 seasons en ik haalde inspiratie uit de kaart van Colien daar. Die vond ik zo leuk. 


Ik link deze kaart bij:


Nog even het plukgeluk van gisteren laten zien. Prachtige zinnia's. 

Fijne vrijdag.
Ik ga mijn wandeling bij Oele doen en heb 's middags een late dienst. 
Daarna weekend.

Lieve groetjes,
Emily

 

donderdag 17 juli 2025

52 Weeks To Christmas - week 29 '25

Voor deze kerstkaart maakte ik een kerstsok. De leuke elfjes mochten eruit springen en met leuke teksten erbij maakt dat de kaart af. Er is verder niet veel over te vertellen. Haha. 


Ik link deze kaart bij:
52WTC: week 29

Vandaag heb ik een korte vroege dienst.
Verder lekker geen plannen. 

Fijne donderdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

dinsdag 15 juli 2025

Happy Bee day

Deze kaart maakte ik voor mijn vader voor zijn verjaardag. Hopelijk voor mijn ouders zijn ze dan lekker op vakantie dus gaf ik hem de kaar ook alvast. Mijn vader is gek van tuinieren en van honing. Dus vond ik deze stempels in mijn voorraad en vond het direct leuk om deze voor hem te maken. Ik kleurde de afdrukjes in met potlood en onder happy bee schreef ik zelf day. 


Ik link deze kaart bij:

Ik ga zo maar eens aan de knutsel want heb een heel to do lijstje. Ook nog wandelen en dan vanmiddag weer een late dienst draaien. 4 dagen werken deze week. Maar wel het weekend vrij.

Fijne dinsdag.

Lieve groetjes,
Emily

 

maandag 14 juli 2025

Ik denk aan je

Deze kaart maakte ik voor een collega van mij. Zij moest haar hondje helaas laten inslapen. Enorm verdrietig voor haar natuurlijk. Ik gebruikte een stencil voor de bloemen. De tekst is van MD en ik heb extra hondenpootjes door de bloemen gestempeld. Vond ik wel zo toepasselijk. 


Ik ben vandaag nog lekker vrij. Ik ga zo eens even druk aan de slag. Het huis schoonmaken. De pampasgrassen hebben echt een knipbeurt nodig in de tuin en boodschappen doen. En er moet nog gewandeld worden :-) 
Fijne maandag.

Lieve groetjes,
Emily

 

zaterdag 12 juli 2025

Peter met pensioen

Deze kaart maakte ik voor Peter van Gerjanne. Hij gaat met pensioen en Gerjanne deed een oproepje om kaarten voor hem te sturen. Ik vond het zo'n leuk idee. Gerjanne vertelde tijdens de kletseldate dat Peter van alles in huis wil gaan doen dus vond ik deze toolbox wel heel passend. En de tekst handyman ook. Nieuwe materialen van MD ook. Ik vind hem heel leuk geworden.


Fijn weekend.
Ik ben lekker vrij en ga er maar lekker van genieten.

Lieve groetjes,
Emily