Vandaag is mijn vriend jarig. Zoals sommigen wel weten, had ik blogvriendinnen waar ik de email van heb, gevraagd om een kaart te sturen. Hij was dit jaar zo verbaasd over alle kaarten die ik kreeg. Ik vind het zo leuk dat mensen gereageerd hebben op mijn oproep en ik zal de kaarten hier nog delen later.
Nu voor mijn kaart. Mijn vriend heeft een motor. Of eigenlijk 2 (hij heeft er ook een aantal verkocht) Het wagenpark groeit en krimpt en zo gaat dat elke keer. Nu heeft hij weer een rode gekocht, als winterproject. Klaarmaken in de winter en dan van het voorjaar weer kunnen rijden. Deze rode motor staat in de woonkamer. Fijn, want hij kan warm werken. En sinds vorig jaar traditie om een motor/brommer naast de kerstboom te zetten met lampjes erom gewikkeld. Een lang verhaal om eigenlijk te zeggen dat er een motor op mijn kaart moest. Ik ging voor simpel en maakte de motor (een mal van een bekende chinese webshop) de center of attention....samen met een hond. Vriend is dol op honden en hij hoopt dat we ook een hond gaan opnemen in ons huis. Ik maakte daarom een bruine labrador hond. De bedoeling was om in de zijspan te gaan van deze motor, maar daar is hij eigenlijk te groot voor. Dus kwam hij ernaast.
Ik ga zo schoonmaken en slingers ophangen. Vriend is naar het werk, om aan zijn eigen auto te klussen. We hebben lekker een week vakantie samen.
Bedankt aan iedereen die mijn vriend een kaart heeft gestuurd. Hij was echt heel blij. Hij heeft ze netjes dicht gelaten tot vandaag.
Fijne maandag.
Lieve groetjes,
Emily

Gefeliciteerd met de verjaardag van je vriend. Ik ben er niet aan toe gekomen om een kaart voor hem te maken. Sorry! Maar gelukkig waren andere blogsters wel zo attent.
BeantwoordenVerwijderenJouw kaart is leuk met die zijspan en de labrador.
Wel bijzonder een motor in de huiskamer.
Groetjes van Henriët
Nogmaals gefeliciteerd! Wat een superleuke kaart heb je gemaakt voor hem, die motor met zijspan is echt geweldig. Hij gaat er nu vast vanuit dat die labrador er op korte termijn wel komt 🤭 (ja, ik weet jouw idee hierover)
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd! Leuke actie en je eigen kaart is ook mooi.
BeantwoordenVerwijderenVan harte met Joost! En je kaart is erg leuk! Grappig dat we hetzelfde papier gebruikt hebben! Enne.... nu heeft hij zijn hond toch? 😉
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke kaart en gefeliciteerd met jouw Joost!!
BeantwoordenVerwijderenGroeten van Femminde
Suuuuuuper leuk bedacht en met je bericht erbij wordt je kaart nog leuker.
BeantwoordenVerwijderenIk vind de hond zo schattig, jammer dat ie niet in het zijspan paste
Had je niet en beetje kunnen drukken, haha.
Een bruine Labrador kan ik jullie sterk aanraden, ik weet nog wel een goede fokker, onze Lila is de rust zelve, dat ga jij zelfs leuk vinden. 🥰
Ik zou het wel eens willen zien trouwens, die moter in jullie kamer, met lampjes.
Jij bent wel makkelijk zeg, een moter in je kamer, de hele winter. (Ik ben ook zo hoor, als je iemand blij kan maken en warm kan houden, als iemand een leuke hobby heeft, zou ik het ook meteen goed keuren, maakt mij niet uit).
Heb je een foto straks, van de Kerst versierde moter?